BrightOwl Loader Loading

Varilec - operater varilnega robota - Slovenia

Company managed [?] Still accepting applications

Posted on : 10 June 2017

Project Description

Belimed je eden izmed vodilnih svetovnih proizvajalcev inovativnih pomivalnih, dezinfekcijskih in sterilizacijskih rešitev na področju medicinske tehnologije. Pod blagovno znamko Belimed razvijamo, proizvajamo in prodajamo naprave za farmacevtsko industrijo, laboratorije, klinike in bolnišnice. Prisotni smo na svetovnem trgu, s podružnicami v Evropi, Združenih državah Amerike in na Kitajskem.

Zahvaljujoč našemu prizadevanju za nenehne izboljšave več kot 1200 naših strokovnjakov spada med najboljše. Bi želeli postati eden izmed njih? Če da, vas vabimo, da se prijavite na odprto delovno mesto v Grosupljem:
Vaše naloge bodo obsegale:
- delo na varilnem robotu,
- programiranje varilnega robota,
- varjenje nerjaveče pločevine po TIG-postopku,
- odprava enostavnejših napak na stroju,
- preventivno vzdrževanje varilnega robota.

Iščemo sodelavca, ki:
- ima znanje in izkušnje s področja TIG varjenja,
- pozna/ima izkušnje z delom z roboti ali manipulatorji,
- ima osnovno znanje programskih orodij podobnih robotov,
- zna brati načrte,
- je zanesljiv in rad dela v timu,
- je natančen in organiziran,
- ima izoblikovane ročne spretnosti.

Nudimo
Zaposlitev bomo sklenili za nedoločen čas z 2 mesečnim poskusnim delom. Ponujamo vam urejeno delovno okolje, stimulativen osebni dohodek z možnostjo nagrajevanja ter zanimivo in dinamično delo na področju namenskih pomivalnih sistemov.  Delo poteka v eni izmeni.

Vašo prijavo pričakujemo do 30.6.2017 po pošti na naslov Belimed d.o.o., Kadrovska služba, Taborska 38 E, 1290 Grosuplje, preko e-maila kadri@belimed.com ali preko povezave: