BrightOwl Loader Loading

Szoftver tesztmérnök - Hungary

Company managed [?] Still accepting applications

Posted on : 10 April 2017

Project Description

Egy dinamikus, multinacionális vállalatnál vagy egy megbízható német családi vállalkozásnál keres új kihívásokat? A B. Braun vállalatcsoportban, mely immár 175 éve szolgálja az egészségügy fejlődését, mindkettőt megtalálja! A világ 64 országában, napról napra több mint 55.000 szakember osztja meg tudását egymással. Ennek a tudásmegosztásra épülő vállalati kultúrának Ön is részese lehet. Legyen Ön is tagja a B. Braun családnak.

Szoftver tesztmérnök
Referenciakód HURASWT-26374
A cégcsoportot Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó B. Braun Medical Kft., a termékek értékesítését végző B. Braun Trading Kft. és a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt. képviseli. A három cég mintegy 2000 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője.
A B. Braun Fejlesztési divíziója a művesekezelő berendezéseknek és más, testen kívüli kezelésre szolgáló gépek elektronikájának fejlesztési feladatait látja el. A B. Braun cégcsoporton belül egyedül Magyarországon működik fejlesztési részleg, amely több mint 70 mérnök munkatársat foglalkoztatva végzi a dialízisgépek hardver- és szoftverfejlesztését.

Munkaköri feladatok

  • A cég által gyártott életmentő illetve életminőséget javító orvosi berendezések megismerése
  • A vonatkozó gyártmányfejlesztési folyamatok és tesztelési technológiák megismerése/alkalmazása
  • Orvosi berendezések fejlesztési eredményeinek ellenőrzése és tesztelése
  • Automatizált tesztkörnyezet megismerése és tesztek implementálása
  • Tesztek folyamatos karbantartása
  • Tesztdokumentáció elkészítése

Elvárások

  • Informatikus/Villamosmérnök végzettség, diploma megléte (BSc, MSc, PhD)
  • Min 1 év szoftvertesztelésben szerzett tapasztalat (teszt eset készítése, manuális és/vagy automatikus futtatása)
  • Objektum orientált programozási tapasztalat (C# vagy C++) előny
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Igény a folyamatos fejlődésre
  • Eredményorientált, nyitott gondolkodás
  • Csapatszellem

Ajánlatunk

• Innovatív, fiatalos csapat
• Stabil, hosszú távú munkalehetőség, szakmai jövőkép biztosítása
• Barátságos, támogató légkör
• Rugalmas/kötetlen munkavégzés
• Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
• Folyamatos képzések

31.05.2017