BrightOwl Loader Loading

SZERVIZTECHNIKUS - Hungary

Company managed [?] Still accepting applications

Posted on : 15 April 2017

Project Description

A Ceva egy független állategészségügyi cégcsoport, amely állategészségügyi termékeket fejleszt, gyárt és forgalmaz jelentõs piaci részesedéssel az összes kontinensen.

A Ceva-Phylaxia Zrt. Belkereskedelmi Igazgatósága új munkatársat keres, hogy csatlakozzon jó nevû, elismert és felkészült csapatunkhoz,

SZERVIZTECHNIKUS munkakörbe

Feladatok:

Az ECAT és a Desvac valamint a keltetõ szakembereinek segà­tése a beüzemeléskor, beüzemelési tesztekben való részvétel
Szerviztechnikusi látogatáskor feladatok:
Teljes és részletes ellenõrzés az összes ECAT és Desvac berendezést illetõen a kiadott protokol szerint
Az Egginjecten/Desvac single és double gépeken a kötelezõen elõà­rt alkatrészek cseréje,
Hibaelhárà­tás saját hatáskörben, vevõvel egyeztetett idõpontban, az ECAT/Desvac telefonos és netes segà­tségével. Csövek, csatlakozók, gyorscsatlakozók, tûk, injektorok külsõ és belsõ alkatrészei, szenzorok, vezetékek tömà­tések ellenõrzése, a meghibásodott alkatrészek cseréje
Jelentések, javaslatok készà­tése a partner és az ECAT/Desvac campusok számára séma alapján
Forródrót: telefonos segà­tség a kezelõszemélyzetének, ha szükséges
A vevõ által kijelölt kezelõ személyek képzése a gépek alap-mûködtetésével
kapcsolatosan, amikor ez a vevõnél szükségessé válik, a vevõvel elõre egyeztetett idõpontban
Helyben rendelkezésre álló alkatrész csomag biztosà­tása, pótalkatrész táblázat vezetése
A megbà­zott állatorvos kérése alapján mintavételezés és mûszaki segà­tség

Elvárások:

Szakirányú végzettség-legalább középfokú
Mûszaki-automatizálási alapismeretek
Szerelési gyakorlat
Angol nyelvismeret
B kategóriás jogosà­tvány
Önálló munkavégzésre és csapatmunkára is alkalmas személyiség
Jó problémamegoldó és helyzetfelismerõ képesség

Amit kà­nálunk:

Versenyképes jövedelem
Széles körû béren kà­vüli juttatások
Kiválóan prosperáló multinacionális cég által kà­nált hosszú távú munkalehetõség
Modern berendezések, szakmai továbbfejlõdési lehetõség
Külföldön történõ rendszeres továbbképzés

Amennyiben felkeltettük érdeklõdését, küldje el fényképes önéletrajzát magyar nyelven
az alábbi e-mail cà­mekre: humaneroforras@ceva.com 2017. május 5-ig.