BrightOwl Loader Loading

Recruitment Specialist / Specialist za iskanje kadrov - Slovenia

Company managed [?] Still accepting applications

Posted on : 10 May 2017

Project Description

Belimed je eden izmed vodilnih svetovnih proizvajalcev inovativnih pomivalnih, dezinfekcijskih in sterilizacijskih rešitev na področju medicinske tehnologije. Pod blagovno znamko Belimed razvijamo, proizvajamo in prodajamo naprave za farmacevtsko industrijo, laboratorije, klinike in bolnišnice. Prisotni smo na svetovnem trgu, s podružnicami v Evropi, Združenih državah Amerike in na Kitajskem.

Zahvaljujoč našemu prizadevanju za nenehne izboljšave več kot 1200 naših strokovnjakov spada med najboljše. Bi želeli postati eden izmed njih? Če da, vas vabimo, da se prijavite na odprto delovno mesto v Grosupljem:

Vaše naloge
Naloge novega sodelavca/sodelavke bodo obsegale predvsem podporo procesom iskanja in selekcije kadrov zaposlovanja v celotnem podjetju:
- priprava in objava zaposlitvenih oglasov,
- izvedba prvih selekcijskih razgovorov in priprava ožje liste kandidatov,
- svetovanje in pomoč vodjem pri vprašanjih, vezanih na selekcijske postopke,
- samostojno iskanje talentov tudi preko socialnih omrežij,
- ostala dela v kadrovski službi.

Iščemo
Poleg najmanj višješolske izobrazbe in (dokazljivih) izkušenj s področja selekcije kadrov (zaželeno na področju tehničnih in razvojnih poklicev) ima idealen kandidat tudi izkušnje z delom v mednarodnih okoljih in mednarodnih selekcijskih postopkov. Ker gre za podporo predvsem sestrskim podjetjem v tujini je nujno, da novi sodelavec aktivno (govorno in pisno) obvlada nemški in angleški jezik, ter je aktivni uporabnik orodij MS Office (zaželeno je tudi poznavanje ERP sistemov). Velika prednost je poznavanje sodobnih pristopov pri selekciji kadrov.
Idealen kandidat ima dobre komunikacijske sposobnosti, je sposoben voditi več projektov hkrati ter ima sposobnost postavljanja prioritet. Je radoveden, fleksibilen, samoiniciativen ter pripravljen spoznavati nove kulture.

Nudimo
Novemu sodelavcu/sodelavki nudimo zanimivo in zelo razgibano delo v mednarodni skupini ter možnost strokovnega in osebnega razvoja. Pogodbo o zaposlitvi bomo sklenili za nedoločen čas s trimesečnih poskusnim delom.
Prijave v slovenskem in nemškem jeziku pričakujemo do 21.5.2017 preko spletne povezave.