BrightOwl Loader Loading

Medical Advisor Kardiologie - Czechia

Company managed [?] Still accepting applications

Posted on : 01 May 2017

Project Description

Náplň práce:
*Medicínská podpora marketingu a obchodních aktivit v terapeutické oblasti kardiologie, práce s vysoce inovativním produktem
*Podpora klinických a observačních studií – spolupráce s klinickým oddělením při výběru a aktivaci center a řešení odborných otázek v průběhu klinického zkoušení
*Odborná spolupráce a partnerství s klíčovými odborníky v uvedených terapeutických oblastech
*Organizace a odborné zajištění sympozií, seminářů a konferencí
*Součinnost při organizaci a provádění setkání Advisory boardů a expertních setkání
*Spolupráce při plánování a provádění publikačního plánu
*Odborné školení prodejního týmu
*Medicínská podpora při zajištění vstupu nových molekul na trh s léčivy

Požadované kvalifikační předpoklady:
* Vysokoškolské vzdělání v medicíně nebo farmacii, výhodou jsou zkušenosti z klinické medicíny, případně expertní znalost z oboru kardiologie, interny
* Technická znalost medical affairs (vedení expertních meetingů, příprava satelitních symposií, úhradových dat, medicínská podpora marketingových kampaní)
* Vynikající sociální dovednosti a komunikační/prezentační schopnosti
* Schopnost výborné týmové spolupráce v maticově řízené organizaci
Základním předpokladem jsou:
*Schopnost porozumění a interpretace klinických publikací
* Dovednost prezentovat a vysvětlit klinická data a lékařské informace internímu i externímu publiku
* Alespoň dvouletá zkušenosti ve farmaceutické společnosti v medicínském oddělení
* Schopnost odborné komunikace se špičkovými medicínskými specialisty
* Plynulá znalost angličtiny písemnou i mluvenou formou
* Pracovní časová flexibilita a ochota přiměřeně cestovat v rámci ČR i do zahraničí

Nabízíme:
* zázemí rostoucí mezinárodní společnosti
* motivující finanční ohodnocení
* možnost profesního a osobního rozvoje
* zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, 5 dnů sick-leave, stravenky, služební mobil, služební vůz k soukromému užití s hrazenými soukromými kilometry)