BrightOwl Loader Loading

Internship HR - Romania

Company managed [?] Still accepting applications

Posted on : 01 May 2017

Project Description

Cerințe:

- Studii superioare relevante - finalizate

- Dorința și pasiunea de a urma o carieră în domeniul Resurselor Umane

- Abilități foarte bune de research și comunicare

- Persoană responsabilă și organizată

- Cunoștinte foarte bune de limba engleză/ franceză

- Cunoștinte foarte bune de MS Office

Responsabilități:

- Oferă suport echipei de HR

- Administrează și asigură actualizarea bazei de date cu candidați

- Screening-ul CV-urilor, în funcție de profilul candidatului și cerințele postului

- Organizează interviuri conform programului

- Asigură suport departamentului de HR privind traducerea CV-urilor sau a altor documente necesare bunei desfășurări a procesului de recrutare

Ce oferim:

- Un program flexibil: part-time, timp de 3 luni

- Contract de muncă pe perioadă determinată, bonuri de masă

- O atmosferă caldă și prietenoasă alături de oameni pasionați

- Posibilitatea ca la sfârșitul Internshipului să faci parte din grupul Akka Technologies

- Vei învăța și vei pune în practică noțiunile pe care deja le ai