BrightOwl Loader Loading

Hospital Product Specialist Job - Poland

Company managed [?] Still accepting applications

Posted on : 09 May 2017

Project Description

Hospital Product Specialist-DIR018932

Description

MSD Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład amerykańskiego koncernu Merck & Co., jednego z liderów w przemyśle farmaceutycznym na świecie, od ponad 20 lat działającego również w Polsce. Obecnie poszukujemy energicznych, zaangażowanych oraz wytrwałych w dążeniu do celu kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. produktów szpitalnych (Hospital Product Specialist) w obszarze immunologii

Teren pracy: województwa wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie

Główne obowiązki:
• odpowiedzialność za budowanie i utrzymanie relacji z kluczowymi klientami firmy na powierzonym terytorium;
• kształtowanie wizerunku firmy oraz promowanie oferowanych przez MSD produktów i sposobów terapii;
• działalność zgodna ze standardami firmy.

Qualifications

Profil poszukiwanego kandydata:
• ukończone studia wyższe;
• przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego w obszarze lecznictwa zamkniętego (preferowana onkologia);
• doświadczenie w pracy z programami lekowymi;
• bardzo dobra umiejętność komunikacji;
• umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów;
• kreatywne myślenie i elastyczność działania;
• samodzielność, odpowiedzialność i entuzjazm;
• prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu;
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Recruitment Agency / Search Firm representatives please note:
MSD will not accept unsolicited CVs from recruitment agencies / search firms under any circumstances. In order to present CVs to MSD, your Recruitment Agency / Search Firm will have been invited to work on a specific vacancy and have Terms of Business signed and agreed with the relevant Recruitment and Staffing Regional Lead. Should you send CVs for a vacancy that you have not been specifically invited to work on to any employee at MSD (via email, post, internet, Taleo or any other method), these will be deemed the sole property of MSD. MSD will pay no introduction fee to the Recruitment Agency / Search Firm if a candidate is hired as a result of an agency introduction under these circumstances.

Job: Direct Sales Generic Job Title:Hospital Product Specialist

Primary Location: EMEA-Poland

Employee Status: Regular

Travel: Yes, 75 % of the Time

Number of Openings: 1

Company Trade Name:MSD

Job Segment: Clinic, Immunology, Direct Sales, Healthcare, Sales