BrightOwl Loader Loading

HD Ápoló - Hungary

Company managed [?] Still accepting applications

Posted on : 15 April 2017

Project Description

Egy dinamikus, multinacionális vállalatnál vagy egy megbízható német családi vállalkozásnál keres új kihívásokat? A B. Braun vállalatcsoportban, mely immár 175 éve szolgálja az egészségügy fejlődését, mindkettőt megtalálja! A világ 64 országában, napról napra több mint 55.000 szakember osztja meg tudását egymással. Ennek a tudásmegosztásra épülő vállalati kultúrának Ön is részese lehet. Legyen Ön is tagja a B. Braun családnak.

HD Ápoló
Referenciakód HUTKDC9-26464

Munkaköri feladatok

  • Orvos-szakmai irányítással a betegek szakszerű ellátása
  • Gépek, székek, vérnyomásmérő mandzsetták, az alkalmazott eszközök előkészítése és fertőtlenítése
  • A munkaköréhez tartozó valamennyi adminisztrációs és dokumentációs feladat elvégzése
  • Orvosi viziten részvétel, a beteg vizsgálatánál segédkezés
  • Gyógyszerelés, injekciózás, laborvizsgálati anyagok levétele
  • Oxigénterápia kivitelezése
  • Transzfúzió kivitelezésénél segédkezés
  • Műszerek sterilizálás előtti tisztítása
  • Sebek kezelése, fedőkötés cseréje
  • EKG készítése
  • Ételek tálalása
  • Ágyazás, ágynemű csere, ágyak fertőtlenítése

Elvárások

  • Legalább középfokú egészségügyi végzettség – OKJ-s szakápolói végzettség
  • Empátia, türelem,
  • Jó kommunikációs és probléma megoldó készség,
  • Rugalmasság, terhelhetőség,
  • Pontos precíz munkavégzés,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret.

Ajánlatunk

Hosszú távú, stabil munkahely
Versenyképes fizetés
Béren kívüli juttatások
Több műszakos munkavégzés
Jó munkahelyi környezet, támogató légkör

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, önéletrajzát az alábbi e-mail címre küldje el: agnes.filotas@bbraun.com

12.05.2017
Please contact your HR department via e-mail, telephone or in person.