BrightOwl Loader Loading

Embedded programátor - Czechia

Company managed [?] Still accepting applications

Posted on : 07 May 2017

Project Description

Chcete se stát důležitou součástí celosvětově úspěšné firmy zabývající se vývojem automobilů?
Pak jste na správném místě!
Čekají Vás rozmanité projekty z různých oblastí automobilového průmyslu. A také skvělý tým! Vedle nejmodernějších technologií a procesů sázíme především na zkušenosti a inovační sílu našich zaměstnanců vyžadující týmového ducha a tvůrčí spolupráci. Díky tomu Vám nabízíme vysoce motivované zázemí.

Pro naše pobočky v Praze a v Plzni hledáme angažované posily pro oddělení Electronics solutions na pozici

Embedded programátor
Náplň práce:
• Programování mikropočítačů
• Návrh architektury SW
• testování SW
• tvorba dokumentace
• aktivní komunikace technických řešení s ostatními členy vývojového týmu a dodavateli
• konzultace s odbornými odděleními zákazníka.
A navíc můžeme nabídnout:
• možnost zahraničních stáží a praxí
• program zapracování, včetně školení specializovaných softwarových nástrojů

Požadujeme:
• VŠ vzdělání (elektronika / informatika)
• znalost AJ
• znalost NJ výhodou
• porozumění funkci jednočipových mikropočítačů
• znalost programovaní mikropočítačů v reálném čase
• znalost programovacího jazyka C příp. C++
• schopnost porozumět elektrickým schématům (analog/digital)
• schopnost práce s měřící technikou
• znalost sběrnicových systémů (LIN, CAN, FLEX RAY, ETHERNET, SPI, IIC etc.)
• schopnost práce v týmu
• ochotu ke krátkodobým zahraničním pracovním cestám
• zájem podílet se na náročných vývojových a konstrukčních úlohách
• ochotu učit se, rozvíjet a zdokonalovat
„Nice to have“:
• zkušenost s vývojem bezpečnostně kritických systémů (např. dle ISO26262)
• zkušenost s vývojovým procesem SW
• zkušenost s testováním SW
• zkušenost s návrhem HW (schéma, PCB, part list etc.)
• zkušenost s řízením projektů

MBtech Bohemia s.r.o. byla v říjnu 2012 vyhlášena třetím a v červnu 2014 druhým nejlepším zaměstnavatelem do 500 zaměstnanců v místě sídla, tedy v Plzeňském kraji. V roce 2015 a 2016 obhájila třetí místo.

Samozřejmostí je u nás:
• zázemí stabilní nadnárodní společnosti
• pružná pracovní doba
• hodnocení dle výkonu pracovníka
• 5 týdnů dovolené
• široké možnosti osobního rozvoje
• placené jazykové vzdělávání včetně výukových materiálů
• stravenky
• další nadstandardní benefity v rámci systému Cafeterie (lze využít na penzijní/životní pojištění, Flexi Passy aj.)
Cítíte-li se naší nabídkou osloveni, zašlete svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém/německém jazyce.

Kontakt:
MBtech Bohemia s.r.o.
Personální oddělení
Nárožní 1400/7
158 00  Praha
Česká republika