BrightOwl Loader Loading

ASISTENT/ASISTENTKA PRO INVESTICE (projekt expanze) - Czechia

Company managed [?] Still accepting applications

Posted on : 18 September 2017

Project Description

Job Description

asistent/asistentka pro investice
Hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni na pracovní pozici ASISTENT/ASISTENTKA PRO INVESTICE, který/á bude zajišťovat administrativní a technickou podporu tohoto oddělení:

Náplň práce:
administrativní a technická podpora oddělení údržby
zajištění podkladů pro práci oddělení údržby
tvorba reportů, prezentací a dalších potřebných dokumentů
objednávky materiálu, náhradních dílů a externích oprav
komunikace s dodavateli
tvorba a udržování dokumentů v souladu s ISO standardy
práce na investičních projektech
dokumentační a kontrolní činnost
auditní činnost

Požadujeme:
vhodné pro uchazeče s VŠ nebo SŠ vzděláním technického směru
praxe ve výrobním závodě výhodou
aktivní znalost anglického jazyka podmínkou
znalost práce na počítači (MS Excel, MS Word)
znalost programu SAP výhodou
řidičský průkaz skupiny B
analytické myšlení, dobré komunikační a organizační schopnosti
flexibilita a ochota učit se novým věcem, pečlivost, motivovanost
schopnost týmové spolupráce a práce pod tlakem

Nabízíme:
nástup IHNED
různorodá práce v mezinárodním pracovním prostředí
sehraný pracovní kolektiv
zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
systém zaměstnaneckých benefitů
motivační platové ohodnocení

V případě Vašeho zájmu pošlete svůj životopis a motivační dopis v českém a anglickém jazyce na e-mail: jana.vareckova@dupont.com.

Job Qualifications