BrightOwl Loader Loading

Aplikačný špecialista - Slovakia

Company managed [?] Still accepting applications

Posted on : 18 July 2017

Project Description

V súčasnej dobe hľadáme vhodného kandidáta pre divíziu Priemyselnej meracej techniky na pozíciu:

Aplikačný špecialista

Pracovná náplň:

  • Realizácia zákazkového 3D merania s využitím viacerých technológií v laboratóriu v Trnave alebo u zákazníka (dotykové merania, kamerové systémy, 3D skenovanie, CT skenovanie a iné)
  • Programovanie a tvorba meracích plánov pre 3D meranie na základe výkresovej dokumentácie a požiadaviek zákazníka
  • Analýza zadania a návrh riešenia úlohy pre zákazníkov z rôznych oblastí priemyslu po celej slovenskej a českej republike
  • Školenie užívateľov meracích zariadení a softvérov firmy ZEISS v školiacom centre alebo u zákazníka
  • Prezentácie špičkových 3D metrologických zariadení zákazníkom na veľtrhoch, stretnutiach užívateľov a podobne.

Požadujeme & ponúkame:

  • VŠ vzdelanie technického zamerania prípadne SŠ so zodpovedajúcou praxou v danom odbore
  • aktívna znalosť anglického jazyka (pravidelné workshopy v zahraničí, školenia v materskej firme, spolupráca na zahraničných projektoch)
  • aktívna znalosť slovenského (českého) jazyka
  • prax na podobnej pozícii výhodou
  • pokročilá orientácia v technickej výkresovej dokumentácii, 3D metrológii
  • prezentačné schopnosti výhodou
  • schopnosť pochopiť potreby trhu a zákazníkov
  • schopnosť pracovať na viacerých projektoch súčasne
  • byť pripravený prekonávať prekážky a hľadať aj netradičné cesty poskytovania produktov mimo rámcov zaužívaných na trhu
  • nezľaknúť sa aj papierovej agendy, resp. nutnosti pochopiť legislatívu a procesy
  • vodičský preukaz skupiny B
  • ochota cestovať
  • Ponúkame:
  • zázemie silnej zahraničnej spoločnosti
  • zaujímavé mzdové ohodnotenie
  • balíček zamestnaneckých benefitov
  • 5 dní dovolenky navyše
  • širokú škálu pravidelných školení aj v materskej firme v Nemecku
  • spolupráca na high-tech projektoch v medzinárodnom prostredí so špičkovou meracou technikou určujúcou trendy
  • eventy, teambuildingy
  • príjemné pracovné prostredie
  • Miesto výkonu práce: Trnava / služobné cesty v rámci SR a ČR

With more than 25,000 employees, ZEISS is one of the global leaders in the optical and optoelectronic industries and has been contributing to technological progress for 170 years. ZEISS develops and distributes lithography optics, measuring technology, microscopes, medical technology, eyeglass lenses, camera and cine lenses, binoculars and planetarium technology.

If you are interested in this position, please send us your application using the link at the bottom of this page, indicating your earliest possible entry date.